Vabila

ZOISOVi dnevi 2017

znak TD Mislinja

VABILO

Turistično društvo Mislinja bo 21 in 22. 6. 2017 v okviru praznovanja občinskega praznika občine Mislinja, organiziralo ZOISOVE dneve 2017. Letos je 270. letnica rojstva Žige Zoisa,pomembnega mecena slovenske kulture in industrialca, ki je imel v lasti tudi železarske obrate v sedanji občini Mislinja. Tako bomo za te dneve uredili pohodno pot imenovano Zoisova pot ...

.... VEČ - celotmo vabilo

Mislinja, 2.6.2817 ... TD Mislinja

POZDRAV JESENI 2016

znak TD Mislinja

Vabilo na prireditev »POZDRAV JESENI 2016 » Na Foltanovi kmetiji v nedeljo 25.9.2016 od 13 ure dalje

Vabimo vas, da sodelujete na letošnji jubilejni 20. prireditvi POZDRAV JESENI s kuhanjem in pripravo jedi iz žit, saj smo letos imeli odmevno prireditev »Žetev na star način« v Mislinji, zato smo letos izbrali za rdečo nit prireditve prav žita. Verjamemo, da boste s svojim sodelovanjem popestrili ponudbo raznovrstnih jedi iz žit in moke na sami prireditvi, za kar sem vam že vnaprej zahvaljujemo.

Osnovno šolo in Vrtec pa vabimo, da z risbicami in aranžmaji okrasijo razstavni prostor na Foltanovi kmetiji.

Sprejem le-teh bo na dan prireditve od 9 do 12 ure

Vabi: TURISTIČNO DRUŠTVO MISLINJA

Seveda pa ne pozabite prinesti svoje naj pridelke in aranžmaje na razstavo!

Vabilo!

Mislinja, 17.9.2016 ... TD Mislinja