KOLEDAR za 2013 - Turistično društvo Mislinja

  dogodek začetek konec ura
Vabilo na sankanje26.01.1326.01.1310.00
PUSTOVANJE v Mislinji09.02.1309.02.1314.00
Pokop pusta - srečanje treh občin na Graški gori12.02.1312.02.13
Vabilo na sankanje16.02.1316.02.1310.00
Skupščina Turističnega društva Mislinja15.03.1315.03.13
Pomladsko čiščenje okolja04.04.1304.04.13
SEJEM sadik in cvetja27.04.1327.04.13
Sejem sadik27.04.138.00
Občinski praznik Občine Mislinja25.06.1325.06.13
Izlet Turističnega društva Mislinja06.07.1306.07.13
Pozdrav jeseni pri Foltanu22.09.1322.09.13
Prednovoletni sejem14.12.1314.12.13
ARHIV e-KOLEDAR:
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001
... e-ČASOPIS TD Mislinja ...